POSNET Urządzenia fiskalne
Subiekt GT: Nowoczesny i przyjazny dla uşytkownika system sprzedaşy z obsługą magazynów
  SYSTEMY OCHRONY FIRMY ESET
ESET NOD32 Antivirus ESET Smart Security

ESET NOD32 Antivirus to nowoczesny program antywirusowy przeznaczony do ochrony zasobów komputera oraz poczty elektronicznej. Skutecznie wykrywa i eliminuje wszelkiego rodzaju wirusy, makrowirusy, trojany, robaki oraz wiele innych zagrożeń wirusowych. Charakteryzuje się dużą szybkością działania. Dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji potrafią samodzielnie wykryć i zablokować zupełnie nowe zagrożenia usiłujące zaatakować Twój komputer. Ochrona realizowana jest z wykorzystaniem ThreatSense - technologii znanej milionom użytkowników korzystających z programu ESET NOD32 Antivirus.

Obsługiwane systemy operacyjne:
Windows 2000/XP/2003/Vista/7,8, FreeBSD, OpenBSD, NetBSD, Linux, Novell, MS Exchange

Podstawowe cechy programu:
 • Polska wersja językowa
 • Intuicyjny interfejs graficzny
 • Niezwykła szybkość i niezawodność skanowania potwierdzona licznymi nagrodami w testach oprogramowania antywirusowego
 • Wykorzystanie mechanizmów sztucznej inteligencji
 • Wykrywanie wirusów przy pomocy analizy heurystycznej oraz bazy sygnatur wirusów
 • Ochrona rezydentna plików, dokumentów MS Office, protokołu HTTP (przeglądanie stron www)
 • Udoskonalony filtr poczty elektronicznej
 • Katalog kwarantanny
 • Harmonogram zadań
 • Automatyczna, inkrementacyjna aktualizacja
Cennik NOD32 Antivirus
NOD32 - licencja dla 1 stacji roboczej na 1 rok
129 zł
NOD32 - licencja dla 1 stacji roboczej na 2 lata
190 zł
NOD32 - licencja dla 1 stacji roboczej na 3 lata
255 zł
NOD32 - licencja dla 3 stacji roboczych na 1 rok
367 zł
NOD32 - licencja dla 3 stacji roboczych na 2 lata
550 zł
NOD32 - licencja dla 3 stacji roboczych na 3 lata
735 zł
NOD32 - licencja dla 5 stacji roboczych na 1 rok
530 zł
NOD32 - licencja dla 5 stacji roboczych na 2 lata
799 zł
NOD32 - licencja dla 5 stacji roboczych na 3 lata
1059 zł
NOD32 - licencja dla 10 stacji roboczych na 1 rok
895 zł
NOD32 - licencja dla 10 stacji roboczych na 2 lata
1335 zł
NOD32 - licencja dla 10 stacji roboczych na 3 lata
1779 zł
NOD32 - wznowienie licencji
60% ceny
Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Handlowego.
Ceny i lista asortymentu mogą ulec zmianie.

Cennik ESET Mobile Security

Pakiet bezpieczeństwa przeznaczony dla urządzeń typu PDA, Smartphone oraz Pocket PC z systemem operacyjnym Windows Mobile 5.x i 6.x oraz Symbian S60. Zapewnia pełną ochronę antywirusową, firewall, SMS/MMS antyspam, ochronę Anti-Theft oraz możliwość audytu urządzenia.
ESET Mobile Security - licencja dla 1 urządzenia na 1 rok
29 zł
ESET Mobile Security - licencja dla 1 urządzenia na 2 lata
43 zł
ESET Mobile Security - licencja dla 1 urządzenia na 3 lata
58 zł
ESET Mobile Security - wznowienie licencji
60% ceny
Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Handlowego.
Ceny i lista asortymentu mogą ulec zmianie.


Szybkość skanowania

Wyjątkowa szybkość programu została wielokrotnie potwierdzona w testach. ESET NOD32 skanuje od 2 do 5 razy szybciej niż inne programy antywirusowe. Uzyskanie takiej szybkości skanowania możliwe jest dzięki temu, że moduły kluczowe dla szybkości działania programu zostały napisane i zoptymalizowane w języku niskiego poziomu (asemblerze). Zastosowanie asemblera sprawiło też, iż ESET NOD32 ma bardzo małe wymagania systemowe i może być stosowany również na komputerach starszego typu, nie obniżając ich wydajności.

Moduły skanujące:

 • AMON (Monitor Antywirusowy) - rezydujący w pamięci komputera monitor antywirusowy skanujący w tle wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory. Podobnie jak wszystkie inne moduły, AMON wykorzystuje technologię ThreatSense pozwalającą nie tylko na pewne identyfikowanie znanych już zagrożeń, ale także na rozpoznawanie zupełnie nowych, dzięki zaawansowanej analizie heurystycznej. Dla zwiększenia szybkości działania, AMON potrafi rozpoznać zbiory, które już raz zostały przez niego sprawdzone i są bezpieczne. Dopóki dany zbiór nie zostanie zmieniony lub nie zostanie zaktualizowana baza sygnatur wirusów, nie będzie on skanowany po raz kolejny, co znacznie poprawia efektywność pracy całego systemu.

 • IMON (Monitor Internetowy) - specjalny moduł chroniący w czasie rzeczywistym połączenie komputera z Internetem. Dzięki niemu cała przychodząca poczta elektroniczna wraz ze wszystkimi załącznikami skanowana jest "w locie" i w razie potrzeby automatycznie oczyszczana. Monitorowane są także w czasie rzeczywistym przeglądane strony WWW (ruch HTTP) oraz wszystkie pobierane z Internetu zbiory. Skanowanie poczty i połączenia z Internetem odbywa się na poziomie interfejsu Winsock 2.0, dzięki czemu nie wymaga żadnej konfiguracji, działając poprawnie zaraz po zainstalowaniu programu ESET NOD32. IMON współpracuje z każdym typem przeglądarki internetowej oraz z dowolnym programem pocztowym obsługującym protokół POP3. Do każdej przeskanowanej wiadomości może zostać automatycznie dopisana informacja, że została ona sprawdzona programem ESET NOD32 i jest bezpieczna.

 • DMON (Monitor dokumentów) - jest kolejnym modułem rezydentnym, który skanuje dokumenty pakietu biurowego MS Office.

 • EMON (Email MONitor) - dodatkowy moduł skanujący w protokole MAPI pocztę przychodzącą i wychodzącą ze stacji roboczej. Jest to szczególnie ważne w sieciach korporacyjnych korzystających z serwerów MS Exchange oraz programu MS Outlook w trybie korporacyjnym (w trybie "niekorporacyjnym" poczta dla MS Outlook skanowania jest przez moduł IMON).

Akcje podejmowane po wykryciu zagrożenia

W przypadku wykrycia wirusa lub innego wrogiego programu, ESET NOD32 może podjąć szereg akcji w zależności od sytuacji i preferencji użytkownika. W domyślnej konfiguracji program blokuje dostęp do podejrzanego zbioru i każdorazowo pyta użytkownika o decyzję. Użytkownik ma do wyboru następujące możliwości: wylecz zbiór, usuń, przenieś do kwarantanny, zmień nazwę, pozostaw bez zmian lub wyślij próbkę do analizy w laboratorium ESET. Ostatnia opcja dostępna jest tylko w przypadku wykrycia nowych zagrożeń, które nie zostały jeszcze ujęte w aktualnej bazie sygnatur. Możliwa jest taka zmiana ustawień, by program automatycznie podejmował określoną akcję po wykryciu zagrożenia np. automatycznie leczył zainfekowany zbiór, a w razie niepowodzenia przenosił go do kwarantanny.

Katalog kwarantanny

Katalog kwarantanny jest miejscem, gdzie zainfekowane zbiory mogą być bezpiecznie przechowywane, jeżeli z jakichś powodów nie chcemy ich od razu wyleczyć lub usunąć. Wrogie programy przechowywane są w postaci zaszyfrowanej, nie zagrażając w żaden sposób komputerowi. Nie mogą być przypadkowo uruchomione ani też samodzielnie się uaktywnić.

Automatyczna aktualizacja

ESET NOD32 aktualizuje bazę sygnatur wirusów w pełni automatycznie, nawet co godzinę. Aktualizacja przeprowadzana jest na zasadzie inkrementacji - niewielkie pliki aktualizacyjne minimalizują obciążenie sieci. ESET NOD32 może być aktualizowany przez Internet, z wybranej stacji roboczej lub serwera w sieci lokalnej, a w przypadku braku połączenia z Internetem, także z płyty CD. W przypadku problemów z połączeniem z serwerem aktualizacyjnym, program umożliwia wybór alternatywnego źródła aktualizacji.

Konsola Systemu NOD32 - centralna konfiguracja i administracja

ESET NOD32 dostępny jest także w wersji korporacyjnej umożliwiającej centralną instalację, administrację, konfigurację oraz monitorowanie całego systemu ochrony antywirusowej stacji roboczych i serwerów. Zdalna konsola Remote Administration (RA) umożliwia skanowanie wybranych stacji roboczych lub serwerów na żądanie lub według ustalonego harmonogramu, wymuszenie aktualizacji bazy sygnatur wirusów, a także wyszukanie w sieci stacji roboczych i serwerów niezabezpieczonych programem NOD32. Konsola RA umożliwia także tworzenie szczegółowych raportów i statystyk dotyczących wszelkich przypadków aktywności wirusów, aktualizacji programu antywirusowego oraz wyników skanowania. Dzięki konsoli RA administrator ma pełną kontrolę na ochroną antywirusową sieci oraz otrzymuje pełny zakres informacji o aktualnym stanie jej bezpieczeństwa.

Dziennik zdarzeń

Program wyposażony jest w bogate dzienniki zdarzeń dostarczające informacji o wynikach skanowania, wykrytych wirusach i innych wrogich programach oraz o aktualizacjach systemu. Istnieje także możliwość wysłania powiadomień za pośrednictwem poczty elektronicznej w przypadku zaistnienia określonych zdarzeń jak np. wykrycie wirusa czy błąd przy próbie aktualizacji baz sygnatur.

Dodatkowe funkcje

ESET NOD32 oferuje użytkownikowi wiele dodatkowych funkcji ułatwiających codzienne korzystanie z programu. Pozwala na zdefiniowanie profili użytkownika, w których możliwe jest zapamiętanie konkretnych ustawień. Użytkownik może zdefiniować sobie ich dowolną ilość. Dzięki temu możliwe jest łatwe dostosowanie ustawień ochrony do potrzeb - inne ustawienia można zdefiniować do pracy w bezpiecznej sieci lokalnej, a inne do pracy z bezpośrednim podłączeniem do Internetu. Ważną cechą programu ESET NOD32 jest możliwość ochrony aktualnej konfiguracji programu antywirusowego hasłem, które uniemożliwia także odinstalowanie programu.
ESET Smart Security jest kompletnym pakietem bezpieczeństwa. Jego komponenty - antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam - działają jako jeden proces i wewnętrznie wymieniają informacje na temat badanych zagrożeń.
ESET Smart Security skutecznie ochroni Twój komputer podczas przeglądania stron WWW, odbierania poczty elektronicznej czy korzystania z banku internetowego. Nie pozwoli na przejęcie przez hakera kontroli nad Twoim komputerem i uniemożliwi kradzież poufnych informacji, takich jak hasła lub numery kart kredytowych. Teraz możesz zająć się tym co lubisz najbardziej - przeliczaniem arkuszy Excela lub zdobywaniem kolejnym punktów w Twoją ulubionej grze. Jesteś w pełni bezpieczny, a Twój komputer jest nadal szybki.

Podstawowe cechy programu:
 • Polska wersja językowa
 • Intuicyjny interfejs graficzny
 • Skuteczna ochrona antywirusowa i antyspyware
 • Automatyczna zapora osobista
 • Ochrona przed spamem
 • Wykorzystanie mechanizmów sztucznej inteligencji
 • Duża szybkość działania
Cennik ESET Smart Security
Smart Security licencja dla 1 stacji roboczej na 1 rok
169 zł
Smart Security licencja dla 1 stacji roboczej na 2 lata
255 zł
Smart Security licencja dla 1 stacji roboczej na 3 lata
339 zł
Smart Security licencja dla 3 stacji roboczych na 1 rok
495 zł
Smart Security licencja dla 3 stacji roboczych na 2 lata
740 zł
Smart Security licencja dla 3 stacji roboczych na 3 lata
989 zł
Smart Security licencja dla 5 stacji roboczych na 1 rok
702 zł
Smart Security licencja dla 5 stacji roboczych na 2 lata
1050 zł
Smart Security licencja dla 5 stacji roboczych na 3 lata
1399 zł
Smart Security licencja dla 10 stacji roboczych na 1 rok
1150 zł
Smart Security licencja dla 10 stacji roboczych na 2 lata
1735 zł
Smart Security licencja dla 10 stacji roboczych na 3 lata
2310 zł
Smart Security - wznowienie licencji
60% ceny
Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Handlowego.
Ceny i lista asortymentu mogą ulec zmianie.